محل تبلیغات شما

نرم‌افزار شرکت‌های اپل و گوگل که پیش‌تر با نام ردیاب ویروس کرونا شناسایی می‌شد، حال به عنوان سیستم اطلاع رسانی در زمان قرارگیری فرد در معرض خطر ابتدا به بیماری کرونا برای برنامه نویسان منتشر شد.به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، اپل و گوگل تصمیم گرفتند تا سرانجام اولین نسخه از نرم‌افزار ردیاب ویروس کرونا و اطلاع رسانی از در معرض این بیماری قرار گرفتن را منتشر کنند. این برنامه که پیش‌تر با عنوان برنامه ردیابی ویروس کرونا شناخته می‌شد حالا به حساب یک سیستم اطلاع رسانی در زمان قرارگیری فرد در معرض خطر ابتدا به بیماری کرونا معرفی می‌کند.
نسخه اولیه برنامه مشترک گوگل و اپل منتشر شد
این نسخه عرضه شده یک نمونه مناسب برای برنامه‌نویسان است تا ایرادات احتمالی برنامه را بررسی و رفع کنند. هدف دو ابرقدرت دنیای فناوری آن است که با قراردهی این نرم افزار در دست برنامه‌نویسان، ایرادات موجود در برنامه را پیش از عرضه رسمی برطرف کنند.

 

اطلاعات کامل از عرضه برنامه شرکت‌های اپل و گوگل

هفته گذشته تیم کوک، مدیر عامل اپل در مصاحبه خود اظهار داشت که برنامه مورد نظر به زودی در سراسر دنیا عرضه خواهد شد. حالا کاربران شاهد آن هستند که شرکت گوگل و اپل نرم افزار کمکی خود را در قالب نسخه اولیه وارد بازار کرده‌اند. البته لازم به ذکر است که تنها برنامه‌نویسان مورد تایید و شرکت‌های توسعه فناوری قادرند تا در حال حاضر به این نرم افزار دسترسی پیدا کنند.

نسخه اولیه برنامه مشترک گوگل و اپل منتشر شده

این توسعه‌گران و برنامه‌نویسان همچنین درحال همکاری با سازمان‌های خدمات درمانی و بهداشتی هستند تا به صورت کامل برنامه را آماده فعالیت‌های لازم کنند. برنامه توسعه این نرم افزار قرار است تا ماه‌های آینده و پس از پخش برنامه شرکت‌های اپل و گوگل در بین کاربران نیز ادامه داشته باشد تا برنامه‌نویسان بتوانند نحوه برقراری ارتباط کاربران با این برنامه را نیز تحت بررسی قرار دهند و مشکلات احتمالی را برطرف سازند.

در حال حاضر شرکت‌های سازنده همچنین در وب‌سایت‌های خود بروزرسانی جدیدی برای برنامه مورد نظر خود بارگذاری کرده‌اند و برنامه نویسان با نصب این ارتقای نرم افزاری قادر خواهند بود تا به یک سری سازمان‌های بهداشتی و درمانی به خصوص دسترسی پیدا کنند. گفتنی است که انتظار می‌رود برنامه مشترک دو ابرقدرت دنیای فناوی تا اواسط ماه می برای کاربران، به صورت عمومی عرضه و مورد استفاده قرار گیرد.


کرونا ویروس برنامه ,اپل ,کرونا ,شرکت‌های ,گوگل ,نرم ,نرم افزار ,اپل و ,برنامه را ,اطلاع رسانی ,است که ,سیستم اطلاع رسانی ,ردیاب ویروس کرونامنبع

افزایش آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در خراسان شمالی به ۹۰۰ نفر

اولین «سینما ماشین» کشور در برج میلاد

عینک‌ حرارتی T1 ؛ جدیدترین اختراع دانشمندان برای مقابله با ویروس کرونا

نسخه اولیه برنامه مشترک گوگل و اپل منتشر شد

تأثیر پدیده کرونا بر سبک زندگی

کرونا سرباز ایران باستان را از گور درآورد

جزیره‌ای که از «کرونا» در امان ماند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ythg اسباب بازی دخترانه سایتی برای همه مستر دانلود سرا همبرگر زن انجام دادن سيتي اسكن و ام اراي فروش آنلاین قطعات لودر ولوو انجام پروژه های تجزیه و تحلیل دانستنی هایی جذاب راجع به خانه