محل تبلیغات شما

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: در چند روز گذشته با افزایش تعداد نمونه گیری در سرپایی‌ها شاهد جهش در شناسایی مبتلایان به کووید ۱۹ در استان بودیم.به گزارش خبرنگاران از بجنورد ، سید احمد هاشمی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اعلام اینکه حال عمومی این افراد خوب است و با آموزش‌های ارائه شده، آنان در منازل خود قرنطینه شده اند از عموم مردم خواست تا نسبت به رعایت مسائل بهداشتی بی تفاوت نباشند و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

هاشمی افزود: مبتلایانی که نیاز به بستری در بیمارستان دارند نسبت به هفته‌های گذشته کمتر شده است با این حال باید بدانیم که جامعه همچنان در حال مبارزه با این ویروس منحوس است و رعایت تمامی موارد اعلام شده بخصوص در صنوف اامی است.

کرونا در بجنورد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: با اعلام نتایج قطعی آزمایش‌های انجام شده، تا ظهر ۱۳ اردیبهشت، ۹۰۰ نفر در خراسان شمالی به ویروس کرونا مبتلا شده و تعداد آمار فوتی‌ها نیز به ۸۱ نفر افزایش یافت.

هاشمی در توضیح آمار مبتلایان قطعی این بیماری به تفکیک شهرستان‌ها نیز اظهار داشت: در شهرستان‌های بجنورد ۳۹۹ نفر، شیروان ۱۳۴ نفر، فاروج ۵۸ نفر، مانه و سملقان ۷۹ نفر، جاجرم ۳۳ نفر، گرمه ۲۴ نفر، راز و جرگلان ۳۵ نفر و اسفراین ۱۳۸ نفر بطور قطعی به بیماری کووید ۱۹ دچار شده اند. ️

او اضافه کرد: مردم با بازگشایی برخی از صنوف در این ایام رعایت موارد بهداشتی را نمی‌کنند و با شیب آمار در حال افزایش است.

هاشمی عنوان کرد: تاکنون ۴۵۳ نفر از مبتلایان به این بیماری بهبود و از مراکز درمانی در سطح استان مرخص شده اند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی افزود: آزمایش هزار و ۲۹۸ نفر از موارد مشکوک نیز منفی گزارش شده است و هم اکنون ۱۲۱ بیمار مشکوک به ابتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های سطح استان بستری هستند.


کرونا ویروس نفر ,شمالی ,نفر، ,خراسان ,مبتلایان ,رعایت ,خراسان شمالی ,سرپرست دانشگاه ,پزشکی خراسان ,کووید ۱۹ ,دانشگاه علوم ,پزشکی خراسان شمالی ,علوم پزشکی خراسانمنبع

افزایش آمار مبتلایان به کووید ۱۹ در خراسان شمالی به ۹۰۰ نفر

اولین «سینما ماشین» کشور در برج میلاد

عینک‌ حرارتی T1 ؛ جدیدترین اختراع دانشمندان برای مقابله با ویروس کرونا

نسخه اولیه برنامه مشترک گوگل و اپل منتشر شد

تأثیر پدیده کرونا بر سبک زندگی

کرونا سرباز ایران باستان را از گور درآورد

جزیره‌ای که از «کرونا» در امان ماند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
پروژه آماده افترافکت رسانه تیتراژ دانلود فیلم سریال رایگان دانلود فیلم و سریال saburan دوست داران سئو انجام پروژهای برنامه نویسی ویژال بیسیکویژوال بیسیک VBپروژه های VB.NET تخفیفان اینجا همه چی هست آنالیز فوتبال بازیهای سونی یک